blog

Blog

Cześć, witaj na moim blogu.

Kim jestem możesz sobie przeczytać w zakładce O mnie, więc nie będę się powtarzać i po krótce przedstawię Ci o czym jest ten blog. Dzięki temu szybko zorientujesz się, czy ta tematyka jest dla Ciebie interesująca, czy nie.

Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zarówno porad językowych, czyli jak uczyć się języków obcych skutecznie, jak również o pokrewnej tematyce. Dlatego też jeżeli interesuje Ciebie nauka języków, koniecznie często to zaglądaj! Jeśli chcesz skorzystać z materiałów, które dla Ciebie przygotowałam, przejdź do sekcji GRATISY. Właśnie tam będziesz mógł/mogła zrobić sobie parę testów/quizów i sprawdzić ile czasu zajmie Ci nauka języków obcych.  Odkryjesz tam ponadto quiz autoewaluacyjny, pozwalający na oszacowanie poziomu znajomości języka.

Co jeszcze? Ponieważ fascynują mnie języki obce i wszystko, co z nimi związane, taka też jest tutaj tematyka. Naturalnie skupia się na najskuteczniejszych metodach nauki, ale porusza także inne kwestie. Są to posty dotyczące konkretnych języków (ale takich praktycznych w użyciu, a nie takie, które mają 37 użytkowników. Z poniższych kategorii możesz także wybrać systemy pisma i dowiedzieć się czy arabski system pisma to alfabet czy może coś innego 😉

Nie zabraknie też ciekawostek kulturowych, które jak się domyślasz, znajdziesz w sekcji Kultura; a także kulinarnych, w sekcji Kulinaria. Zachęcam Ciebie do czytania i oglądania filmików na YouTube i do rozpoczęcia podróży z jakimś językiem obcym.

Mam nadzieję, że treści tu zamieszczone, pozwolą Tobie pokochać przynajmniej jeden język, a dzięki temu nauka na pewno stanie się przyjemniejsza!

Reasumując, jeśli chcesz się nauczyć języka, to mam nadzieję, że dzięki lekturze tego bloga, uda mi się Ciebie zarazić swoją pasją.

Jeśli napotkasz na jakieś trudności, albo będziesz chciał/a się podzielić swoimi sukcesami, koniecznie do mnie napisz na info@przewodnikjezykowy.pl przewodnikjezykowy@gmail.com

PL-Zaplanuj-swoją-naukę-języka-jak-ekspert-new

Część filmików i postów zawiera także wersje w innych językach. Jeśli interesuje Ciebie angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski, portugalski lub arabski, możesz sobie obejrzeć je także w właśnie w tych wersjach językowych. Poniżej znajdziesz odnośniki do pozostałych moich stron w wyżej wymienionych językach. Po prostu kliknij na wybraną flagę i zostaniesz przeniesiony/a na stronę w danym języku.

Pierwszy jest angielski, drugi niemiecki, trzeci hiszpański, czwarty rosyjski, piąty francuski, szósty włoski, siódmy portugalski, a ósmy arabski.

Nie możesz kopiować treści tej strony