przewodnik jezykowy logo
ile czasu potrzebuję na naukę języka header PL
QUIZ CZAS

QUIZ: Ile czasu potrzebuję na naukę języka obcego?

QUIZ CZAS: Z poniższego quizu, poznasz odpowiedź na pytanie: ile czasu potrzebuję na naukę języka obcego. Po wykonaniu quizu, dostaniesz spersonalizowaną odpowiedź, z przybliżonym czasem nauki. 

Pamiętaj, że czas nauki języka zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego, jakiego języka się uczysz i jak bardzo jest on spokrewniony z Twoim językiem ojczystym (czyli polskim), a także ile już języków obcych znasz. Kluczową informacją jest także Twój obecny i docelowy poziom znajomości języka. 

Zaczynamy! ZRÓB QUIZ!

*Czasami, z różnych względów quiz może się chwilę wczytywać, bądź wczytać się w najprostszej wersji kodu (zależy to od Twojego połączenia internetowego), także cierpliwości, na pewno tam jest 😉 Jeśli jednak brakuje Ci cierpliwości, kliknij tutaj.

P.S. Jeśli nie jesteś pewien/pewna na jakim jesteś poziomie znajomości języka, a jesteś tym zainteresowany/a, zrób ten quiz.

QUIZ: Ile czasu potrzebuję na naukę języka obcego?

Z poniższego quizu, poznasz odpowiedź na pytanie: ile czasu potrzebuję na naukę języka obcego. Po wykonaniu quizu, dostaniesz spersonalizowaną odpowiedź, z przybliżonym czasem nauki. Pamiętaj, że czas nauki języka zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego, jakiego języka się uczysz i jak bardzo jest on spokrewniony z Twoim językiem ojczystym (czyli polskim), a także ile już języków obcych znasz. Kluczową informacją jest także Twój obecny i docelowy poziom znajomości języka. Zaczynamy! ZRÓB QUIZ!

The number of attempts remaining is 5

1 / 10

Co czyli język. Jakiego języka chcesz się nauczyć? (wybierz tylko jeden i tylko ten bierz pod uwagę podczas całego quizu)

(6 najbardziej popularnych języków jest na początku, reszta wyświetlona jest alfabetycznie; jeśli Twojego języka nie ma na liście wybierz opcję innego i podaj go przy kolejnym pytaniu)

2 / 10

Dlaczego chcesz się nauczyć tego języka?

Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie, naprawdę nie ma sensu, żebyś tracił/a czas na ten test. Bo i tak nic z tego nie będzie.

3 / 10

Jaki jest Twój obecny poziom znajomości języka?

Zaznacz tylko jedną odpowiedź.

4 / 10

Jaki poziom chcesz osiągnąć? (zaznacz tylko jedną odpowiedź)

5 / 10

Podobieństwo języka

Jak bardzo język, którego chcesz się nauczyć różni się od Twojego języka ojczystego (ewentualnie od innego języka, który znasz przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym i wyższym)?

6 / 10

Twój poziom motywacji

Określ swój poziom motywacji w skali od 1 do 6.

Czy jesteś zmotywowany/a?

Zaznacz tylko jedną odpowiedź.

7 / 10

Twoje doświadczenie w nauce języków

Ile języków obcych już znasz?

8 / 10

Twoja częstotliwość nauki

Podejdź do swoich planów realistycznie.

Jeśli nie znajdziesz dokładniej odpowiedzi, wybierz przybliżoną.

Jak często się chcesz uczyć? (Ile godzin chcesz poświęcać na aktywną naukę tygodniowo/dziennie?)

Wybierz tylko jedną odpowiedź.

9 / 10

Trudności w nauce
Nikt nie jest zawsze doskonały. Każdy, nawet najlepsi uczniowie czy sportowy (także Mistrzowie Olimpijscy) napotykają czasami trudności na swojej drodze.
Aby odnieść sukces trzeba te trudności najpierw zauważyć (i przyznać się przed sobą, że w ogóle istnieją), zidentyfikować, a następnie cierpliwie pracować nad ich wyeliminowaniem.
Na potwierdzenie tych słów, mam dla Ciebie pewien cytat 🙂
„Spudłowałem prawie 9000 razy w mojej karierze. Przegrałem prawie 300 meczów. 26 razy nie trafiłem, kiedy miałem oddać decydujący rzut. Ciągle zaliczałem w życiu porażki – znowu, i znowu, i znowu. I to dlatego odniosłem sukces.” Michael Jordan
Szczere odpowiedzi na poniższe pytania pozwolą mi Tobie pomóc.

Jakie jest/było Twoje największe wyzwanie w nauce języków obcych?
Co sprawia/ło Tobie najwięcej trudności?

Jakie jest/było Twoje drugie największe wyzwanie w nauce języków obcych?

10 / 10

Nad jakim aspektem nauki języka chciałbyś/chciałabyś skupić się (w pierwszej kolejności)?

Zaznacz nie więcej niż trzy odpowiedzi.

Your score is

0%

Jak Ci się podobał teścik?

Nie możesz kopiować treści tej strony