przewodnik jezykowy logo
QUIZ POZIOM
QUIZ POZIOM

QUIZ: Jaki jest Twój obecny poziom znajomości języka obcego?

Z tego quizu, dowiesz się jaki jest Twój obecny poziom znajomości języka obcego. Po wykonaniu quizu, dostaniesz spersonalizowaną odpowiedź, z szacowanym poziomem znajomości języka. 

Pamiętaj, że jest to tylko quiz i żeby poznać dokładny poziom należy zrobić test poziomujący z danego języka. I to w dodatku najlepiej kilka razy bądź kilka różnych. Wówczas prawdopodobieństwo błędu maleje. 

Ten quiz bazuje na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego stworzonym przez Radę Europy. Jak każde narzędzie ma swoje wady i zalety. Chodzi w nim o to, abyś mniej więcej zorientował/a się jaki jest Twój poziom języka, jeśli np. planujesz wpisać w CV lub chcesz zapisać się na kurs lub chcesz wiedzieć ile czasu zajmie Ci osiągnięcie wymarzonego poziomu znajomości języka (co po zrobieniu tego quizu możesz sprawdzić tutaj), bądź po prostu dla siebie. Zaczynamy! ZRÓB QUIZ!

A, jeszcze jedna ważna sprawa, oczywiście podczas całego quizu analizujesz tylko jeden i ten sam język. Jak chcesz sprawdzić kilka języków zrób quiz kilka razy 😉 Jeśli myślisz, że komuś może się przydać ten quiz, udostępnij go 😉

Quiz poziom

Jeśli chcesz zrobić ten quiz w innym języku, np, po angielsku, możesz zrobić to tutaj.

Nie możesz kopiować treści tej strony